Sort by
  • The Sidemen Story

    ★½

  • Anyone But You

    ★★★

  • Naga

    ★★★

  • Priscilla

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★

  • Air

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★½

  • Alkhallat+

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Senior Year

  • Catherine Cohen: The Twist...? She's Gorgeous

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Scream

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Squid Game

    ★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Cruella

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Moxie

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ½

  • On the Count of Three

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • A Stand Worthy of Men

    ★★★

  • Burrow

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • The Prom

    ½

  • Superintelligence

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Michelle Buteau: Welcome to Buteaupia

    ½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Unpregnant

  • Mainstream

    ★★★