Sort by

dodi has logged 13 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Haunting of Bly Manor

The Haunting of Bly Manor

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Help

Help

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Best Sellers

Best Sellers

2021
×
★★½
Edit this entry  
24
He's All That

He's All That

2021
×
½
Edit this entry  
20
Leading Lady Parts

Leading Lady Parts

2018
×
Edit this entry  
19
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Ava

Ava

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Tour de Pharmacy

Tour de Pharmacy

2017
×
★★★½
Edit this entry  
16
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Cinderella

Cinderella

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
Beckett

Beckett

2021
×
★★½
Edit this entry  
01
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry