Sort by
  • The Good Mother

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★½

  • BEEF

    ★★★½

  • Clock

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Maybe I Do

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Suzume

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Carmen

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Emily

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★