Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★

  • Madame Web

    ½

  • Upgraded

    ★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★★½

  • Self

  • Argylle

    ★★½

  • Monsters 103 Mercies Dragon Damnation

  • ted

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★

  • Echo

    ★★★

  • Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One

    ★★★

  • South Park (Not Suitable for Children)

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★½

  • Merry Little Batman

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid Christmas: Cabin Fever

    ★★★

  • Your Christmas or Mine 2

    ★★★

  • Mooned

  • The Bad Guys: A Very Bad Holiday

    ★★½

  • Family Switch

    ★★

  • Candy Cane Lane

    ★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • The Velveteen Rabbit

  • The Color Purple

    ★★★½

  • EXmas

    ★★½

  • Napoleon

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Malibu Horror Story

    ★★

  • Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part Two

    ★★★

  • Migration

    ★★★½

  • LEGO Jurassic Park: The Unofficial Retelling

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Scooby-Doo! and Krypto, Too!

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Expend4bles

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Are You My Groot?

    ★★

  • Groot Noses Around

    ★★★½

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★★½

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★½

  • Groot's Snow Day

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★½

  • NYAD

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Rustin

    ★★★

  • El Conde

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Spiderman: Lotus

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Justice League: Warworld

    ★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Gray Matter

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • World's Best

    ★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½