Sort by

dnwhite66 has logged 13 entries for films during May 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Friday the 13th Part 2

Friday the 13th Part 2

1981
×
★★½
Edit this entry  
31
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
★★★½
Edit this entry  
28
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★★½
Edit this entry  
26
We're Back! A Dinosaur's Story

We're Back! A Dinosaur's Story

1993
×
★★½
Edit this entry  
25
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★
Edit this entry  
24
Men

Men

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Wreck-It Ralph

Wreck-It Ralph

2012
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★
Edit this entry  
15
Senior Year

Senior Year

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
How Do You Know

How Do You Know

2010
×
★★½
Edit this entry  
06
Chicken Little

Chicken Little

2005
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
The Two Jakes

The Two Jakes

1990
×
★★½
Edit this entry  
04
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★½
Edit this entry