Sort by

dnwhite66 has logged 21 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
CODA

CODA

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Police Story: Lockdown

Police Story: Lockdown

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Deep Water

Deep Water

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Cars

Cars

2006
×
★★★
Edit this entry  
24
X

X

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Toxic Avenger

The Toxic Avenger

1984
×
★★½
Edit this entry  
20
PAW Patrol: The Movie

PAW Patrol: The Movie

2021
×
Edit this entry  
18
Just Friends

Just Friends

2005
×
★★★
Edit this entry  
18
Moana

Moana

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
17
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Edit this entry  
17
Come from Away

Come from Away

2021
×
★★★★
Edit this entry  
17
Nosferatu the Vampyre

Nosferatu the Vampyre

1979
×
★★★½
Edit this entry  
13
Turning Red

Turning Red

2022
×
★½
Edit this entry  
10
The Hyperions

The Hyperions

2022
×
★★½
Edit this entry  
10
Pooh's Heffalump Movie

Pooh's Heffalump Movie

2005
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
American Beauty

American Beauty

1999
×
★★★★
Edit this entry  
07
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★
Edit this entry  
04
Coonskin

Coonskin

1975
×
★★★
Edit this entry  
03
Pinocchio

Pinocchio

1940
×
★★★★½
Edit this entry  
02
New Nightmare

New Nightmare

1994
×
★★★½
Edit this entry