Sort by
  • JUNG_E

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • Steppin' into the Holiday

    ★★

  • The Noel Diary

    ★★★½

  • Christmas with You

    ★★½

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

    ★★★

  • The Dog Days of Christmas

    ★★★

  • Spirited

    ★½

  • Lost Bullet 2

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • The Takeover

    ★★½

  • Blade of the 47 Ronin

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Blackout

    ★★

  • The Sound of 007

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Creedence Clearwater Revival (Travelin' Band) - Live at the Royal Albert Hall 1970

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

  • Love in the Villa

    ★★★★

  • Me Time

    ★★

  • The Invitation

    ★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Sniper: Rogue Mission

    ★★★

  • Secret Headquarters

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★★

  • Warriors of Future

    ★★★

  • Carter

    ★★★½

  • Nope

    ★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Persuasion

    ½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Princess

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Buried in Barstow

    ★★

  • Interceptor

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Fullmetal Alchemist: The Revenge of Scar

    ★★

  • Last Seen Alive

    ★½

  • A Perfect Pairing

    ★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Memory

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bubble

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Black Crab

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★½

  • Eraser: Reborn

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Death Hunt

    ★★

  • The Contractor

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • Restless

    ★★½

  • The Batman

    ★★★