Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★½

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • The Beekeeper

    ★★

  • Mean Girls

    ★★½

  • Anyone But You

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★½

  • Wonka

    ★★★½

  • The Curse

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Dear David

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★½

  • American Fiction

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★½

  • Hit Man

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Bad Things

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Taste of Things

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Big Shark

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Inside

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Fremont

    ★★★★

  • Plane

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★