• Ashby

    ★★★

  • Harley Davidson and the Marlboro Man

    ★★★★

  • Nightmare Cinema

    ★★★½

  • Double Team

    ★★★½

  • Nine 1/2 Weeks

    ★★★★★

  • Year of the Dragon

    ★★★★★

  • Barfly

    ★★★★½

  • The Pledge

    ★★★★½

  • Diner

    ★★★★½

  • Domino

    ★★★★

  • Immortals

    ★★★★½

  • The Rainmaker

    ★★★★½

  • Body Heat

    ★★★★

  • Once Upon a Time in Mexico

    ★★★★½

  • Rumble Fish

    ★★★★½

  • Adverse

    ★★★★

  • Angel Heart

    ★★★★★

  • Sin City: A Dame to Kill For

    ★★★★