Sort by
  • Force of Nature: The Dry 2

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Wicked Little Letters

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • All Fun and Games

    ★½

  • Red, White & Royal Blue

  • Cobweb

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

  • Red Rooms

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Birdeater

  • You'll Never Find Me

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • La Chimera

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • Cobweb

  • Fallen Leaves

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

  • Club Zero

    ★★½

  • The Daughters of Fire

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Trailer of a Film That Will Never Exist: Phony Wars

  • Sleep

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • The Sweet East

  • Monster

    ★★★★

  • Strange Way of Life

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • I Used to Be Funny

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★½

  • It Lives Inside

  • Late Night with the Devil

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

  • Femme

    ★★★★

  • Disco Boy

    ★★★

  • The Adults

  • Reality

    ★★★½

  • Perpetrator

  • Disquiet

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Smoke Sauna Sisterhood

    ★★★★★