Sort by
  • Silent Night

    ★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Your Lucky Day

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Jawan

    ★★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Vacation Friends 2

    ★★

  • The Retirement Plan

    ★½

  • Strays

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • About My Father

  • The Machine

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★½

  • Fast X

    ★★★½

  • White Men Can't Jump

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Chase for Carrera

  • The Covenant

    ★★★½

  • Nefarious

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Tiny Beautiful Things

    ★★★½

  • Paint

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Wolf Hollow

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • We Kill for Love

    ★★★★

  • Malum

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½