Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★★

  • Inside Airport Lost & Found

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Oswald the Lucky Rabbit

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • The Wonderful Autumn of Mickey Mouse

    ★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Stutz

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★½

  • Causeway

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Thor: Love and Thunder

  • Welcome to the Club

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

  • The Wonderful Spring of Mickey Mouse

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★