Sort by

Drink in the Movies has logged 35 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
I Didn't See You There

I Didn't See You There

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Clerks III

Clerks III

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Terrorizers

Terrorizers

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Silent Twins

The Silent Twins

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
You Instead

You Instead

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Umbrella Men

The Umbrella Men

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Me Time

Me Time

2022
×
Read the review Edit this entry  
24
Outside Noise

Outside Noise

2021
×
Read the review Edit this entry  
24
They Crawl Beneath

They Crawl Beneath

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Catherine Called Birdy

Catherine Called Birdy

2022
×
Read the review Edit this entry  
23
Pinocchio

Pinocchio

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
DC League of Super-Pets

DC League of Super-Pets

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Mama Boy

Mama Boy

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Ms. Marvel

Ms. Marvel

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jaws: The Revenge

Jaws: The Revenge

1987
×
Read the review Edit this entry  
17
Barbarian

Barbarian

2022
×
Read the review Edit this entry  
16
Confess, Fletch

Confess, Fletch

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Blonde

Blonde

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
See How They Run

See How They Run

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
The Seven Faces of Jane

The Seven Faces of Jane

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Look Both Ways

Look Both Ways

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Jaws 3-D

Jaws 3-D

1983
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Not Okay

Not Okay

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Medieval

Medieval

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
13: The Musical

13: The Musical

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Orphan: First Kill

Orphan: First Kill

2022
×
Read the review Edit this entry  
08
Age Out

Age Out

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
A Life On The Farm

A Life On The Farm

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Girl on a Bulldozer

The Girl on a Bulldozer

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Jaws 2

Jaws 2

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Both Sides of the Blade

Both Sides of the Blade

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
Dragon Ball Super: Super Hero

Dragon Ball Super: Super Hero

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
McEnroe

McEnroe

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Please Baby Please

Please Baby Please

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Honk for Jesus. Save Your Soul.

Honk for Jesus. Save Your Soul.

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry