Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • A Little White Lie

    ★★

  • 65

  • Creed III

  • Jesus Revolution

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • The Locksmith

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Maybe I Do

    ★½

  • And the King Said, What a Fantastic Machine

    ★★

  • Going Varsity in Mariachi

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • 5 Seasons of Revolution

    ★★½

  • Cat Person

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • When It Melts

    ★★★½

  • Downwind

    ★★★½

  • MiND MY GOOFiNESS: the Self Portrait

    ★★★½

  • Sign the Show

    ★★★½

  • Mad Cats

    ★★½

  • Love Dump

    ★★★½

  • Starring Jerry As Himself

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Stars in the Ordinary Universe

    ★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★

  • Teen Wolf: The Movie

    ★½

  • You People

    ★★

  • Plane

  • The Old Way

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Troll

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Emancipation

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★½

  • The Amazing Maurice

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Murder Podcast

    ★★½

  • The School for Good and Evil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Matriarch

    ★★½

  • Hopper: An American Love Story

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Golden Delicious

    ★★★

  • They Crawl Beneath

    ★★

  • The Almond and the Seahorse

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Marlowe

    ★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • Devotion

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • North of Normal

    ★★★