• L'Avare

    ★★

  • Nimic

    ★★★½

  • Sarah Millican: Home Bird Live

    ★★★

  • Vatel

    ½

  • Miss Americana

    ★★★½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Far From the Tree

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Starcrossed

    ½

  • The Arrival of a Train at La Ciotat

    ★★★★★

  • Haute Cuisine

    ★★★

  • Mountains That Take Wing: Angela Davis & Yuri Kochiyama- A Conversation on Life, Struggles, and Liberation

    ★★★★

  • To Each, Her Own

    ★½

  • El Camino Christmas

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★

  • Angèle

    ★★★½