Sort by

leonard has logged 22 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Eloise

Eloise

2017
×
★½
Edit this entry  
31
The Bye Bye Man

The Bye Bye Man

2017
×
Read the review Edit this entry  
30
30 Minutes or Less

30 Minutes or Less

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Gift

The Gift

2015
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Baywatch

Baywatch

2017
×
★½
Read prior review Edit this entry  
19
Justin Timberlake + The Tennessee Kids

Justin Timberlake + The Tennessee Kids

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Remember Me

Remember Me

2010
×
Read the review Edit this entry  
15
Killing Ground

Killing Ground

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★½
Read prior review Edit this entry  
13
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★★½
Edit this entry  
10
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Sinister 2

Sinister 2

2015
×
★★½
Edit this entry  
01
Zoolander

Zoolander

2001
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
In a Heartbeat

In a Heartbeat

2017
×
Edit this entry  
01
I Am Not a Serial Killer

I Am Not a Serial Killer

2016
×
★★★★
Edit this entry  
01
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry