Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Air

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • A Boy Called Christmas

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Antlers

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★★

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

  • Pig

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Skater Girl

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Finding ʻOhana

    ★★★

  • Censor

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Over the Moon

    ★★½

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • I Am Greta

    ★★★★

  • Tenet

    ★½

  • Host

    ★★★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★½

  • The Hunt

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½