Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Prison 77

    ★★★½

  • Blonde

  • El test

  • Light & Magic

    ★★★½

  • Nope

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Mirror, Mirror

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Honeymoon with My Mother

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Alcarràs

    ★★★★

  • Lullaby

    ★★★★½

  • Fire of Love

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

  • Love Gets a Room

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Finch

    ★★★

  • The Wasteland

    ★★★

  • Part Forever

  • Maid

    ★★★½

  • Mediterraneo: The Law of the Sea

    ★★½

  • Outlaws

    ★★★½

  • The Grandmother

  • The Good Boss

    ★★★½

  • Maixabel

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Electric Bodies

    ★★★

  • Out of Sync

    ★★★★

  • Official Competition

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • The Hand of God

  • Belfast

    ★★★

  • Malignant

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • The Sacred Spirit

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Nitram

    ★★★

  • The Vandal

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Playground

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Annette

    ★★★★

  • Girlfriends

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • The Spine of Night

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★★