• Home Sweet Home Alone

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • Olaf Presents

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Hedorah

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • The Addams Family 2

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Cinderella

    ½

  • Dug Days

    ★★★

  • The Loud House Movie

    ★★

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • Vivo

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • White Snake II: The Tribulation of the Green Snake

    ★★★★½

  • Old

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Spirit Untamed

    ★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Ape vs. Monster

    ½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Monster Pets: A Hotel Transylvania Short

    ½

  • Godzilla Singular Point

    ★★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Vergo

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★★

  • Music

    ½

  • Finding Jesus

    ½

  • Monster Hunter

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • Earwig and the Witch

    ½