Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
Ambulance

Ambulance

2022
×
★½
Edit this entry  
12
Men

Men

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Nope

Nope

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Skin I Live In

The Skin I Live In

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Morbius

Morbius

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★½
Edit this entry  
30
Spencer

Spencer

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Butt Boy

Butt Boy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
MacGruber

MacGruber

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Fly

The Fly

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Everything Always All the Time

Everything Always All the Time

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry