Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Love, Lizzo

    ★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • The Amazing Maurice

    ★★★

  • The Viewing

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★½

  • Mister Organ

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Gloriavale

    ★★½

  • Fall

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Muru

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Prey

    ★★★½

  • Journey to Hell

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vesper

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Nude Tuesday

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • The Stranger

    ★★★★

  • The Night of the 12th

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★★

  • EO

    ★★★★

  • Hunt

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • A Life On The Farm

    ★★★½

  • A Short Story

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Girl Gang

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • The Novelist's Film

  • Flux Gourmet

    ★★½