Sort by

Diego has logged 26 entries for films during October 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Olaf's Frozen Adventure

Olaf's Frozen Adventure

2017
×
Read the review Edit this entry  
29
Coco

Coco

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Queen of Katwe

Queen of Katwe

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
1922

1922

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Day I Met El Chapo: The Kate del Castillo Story

The Day I Met El Chapo: The Kate del Castillo Story

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Miss Congeniality

Miss Congeniality

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Geostorm

Geostorm

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Office Christmas Party

Office Christmas Party

2016
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Wheelman

Wheelman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Lego Ninjago Movie

The Lego Ninjago Movie

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
American Assassin

American Assassin

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Batman and Harley Quinn

Batman and Harley Quinn

2017
×
Read the review Edit this entry  
15
Brawl in Cell Block 99

Brawl in Cell Block 99

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Flatliners

Flatliners

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Nacho Libre

Nacho Libre

2006
×
★★
Edit this entry  
14
The Meyerowitz Stories (New and Selected)

The Meyerowitz Stories (New and Selected)

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Unlocked

Unlocked

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The New Guy

The New Guy

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Gerald's Game

Gerald's Game

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry