Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Boogeyman

The Boogeyman

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
BlackBerry

BlackBerry

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Reality

Reality

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Hypnotic

Hypnotic

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Other People's Children

Other People's Children

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Sick of Myself

Sick of Myself

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
A Thousand and One

A Thousand and One

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Rye Lane

Rye Lane

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Robots

Robots

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
White Men Can't Jump

White Men Can't Jump

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Drag Me to Hell

Drag Me to Hell

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Fast X

Fast X

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Sisu

Sisu

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
To Catch a Killer

To Catch a Killer

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
No Bears

No Bears

2022
×
★★★★
Edit this entry  
11
The Covenant

The Covenant

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Paint

Paint

2023
×
Read the review Edit this entry  
08
Simulant

Simulant

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
How to Blow Up a Pipeline

How to Blow Up a Pipeline

2022
×
★★★
Edit this entry  
06
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Artifice Girl

The Artifice Girl

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Renfield

Renfield

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Return to Seoul

Return to Seoul

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Tucker and Dale vs. Evil

Tucker and Dale vs. Evil

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
John Mulaney: Baby J

John Mulaney: Baby J

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Knights of the Zodiac

Knights of the Zodiac

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Peter Pan & Wendy

Peter Pan & Wendy

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Grimcutty

Grimcutty

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Magic Mike's Last Dance

Magic Mike's Last Dance

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Bed Rest

Bed Rest

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Magic Mike

Magic Mike

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Evil Dead Rise

Evil Dead Rise

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ghosted

Ghosted

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Beau Is Afraid

Beau Is Afraid

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Army of Darkness

Army of Darkness

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
La Usurpadora: The Musical

La Usurpadora: The Musical

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Living with Chucky

Living with Chucky

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
I Got A Monster

I Got A Monster

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Unicorn Wars

Unicorn Wars

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Justice League Dark: Apokolips War

Justice League Dark: Apokolips War

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry