Sort by
  • Napoleon

    ★★½

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Confessions

    ★★½

  • The Beast

    ★★★★

  • The Hand

    ★★★½

  • Fleeting Reflections

    ★★★

  • The Visit

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Conference

    ★★★

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • Miss Influencer

    ★★★½

  • Ballerina

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Foe

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Marsh King's Daughter

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • The Darkness Within La Luz del Mundo

  • Saw X

    ★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Surviving My Quinceañera

    ★★★½

  • The Jester

    ½

  • The Creator

    ★★½

  • Sly

    ★★★★

  • Expend4bles

    ½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • NYAD

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • All Fun and Games

    ★½

  • Retribution

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Strays

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Heart of Stone

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

    ★★★½

  • Zoey 102

    ★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

  • The Dive

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Secret Invasion

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

  • BS High

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The League

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Milli Vanilli

    ★★★★

  • Take Care of Maya

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★★