Sort by
  • After Ever Happy

    ★★½

  • Beast

    ★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • RRR

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Through My Window

  • Scream

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Night Teeth

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • So Vam

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Sing a Bit of Harmony

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • After We Fell

  • The Retaliators

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★

  • The Loud House Movie

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★½