• Moon Knight

  • The Bubble

  • Deep Water

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

  • Turning Red

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★½

  • Jackass Forever

  • Fresh

    ★★

  • The House

    ★★★½

  • The Super Bob Einstein Movie

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • Sing 2

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Encanto

  • Scenes from a Marriage

  • Last Night in Soho

    ★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

  • Old

  • Lamb

    ★★★

  • After Yang

  • Space Jam: A New Legacy

  • Annette

    ★★★★

  • False Positive

    ★★

  • We Need to Do Something

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • We Broke Up

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★

  • Coming 2 America

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Framing Britney Spears

  • How It Ends

    ★★★

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • The Little Things

  • Malcolm & Marie

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • Pieces of a Woman

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Host

  • The Kissing Booth 2

  • Unhinged

    ★½

  • Irresistible

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Transhood

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Becoming

  • The Half of It

    ★★

  • A Secret Love

    ★★★★

  • Normal People

    ★★★★

  • I've Been Afraid

  • Defending Jacob

    ★★½

  • Shiva Baby

  • 1, 2, 3, All Eyes On Me

  • The Hunt

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★