Sort by
  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • She Said

    ★★

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Concrete Valley

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • It's What Each Person Needs

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • 2000 Mules

    ½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Offer

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Spin Me Round

    ★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • Anyox

  • I Want You Back

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • The 355

  • American Siege

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • VOIR

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Bruce Springsteen & The E Street Band - The Legendary 1979 No Nukes Concerts

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • House of Gucci

    ★★

  • Next Stop, Christmas

  • Memoria

  • New York Ninja

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Official Competition

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★