• Eternals

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Pig

    ★★½

  • Titane

    ★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cosmic Sin

  • Boss Level

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Crime Scene

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 1

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Zappa

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Books of Blood

    ★★

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • The Protomen - Live in Nashville

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Live from the Space Stage: A HALYX Story

    ★★★½

  • Uncle Peckerhead

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • A Whisker Away

    ★★★

  • Amityville Vibrator

    ★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★½

  • Valley Girl

    ★★★

  • Guardia de Malé 2

    ★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★

  • Carrion

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½