Sort by
  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • About My Father

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★★★

  • Peanut Lover

  • Ghosted

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Prom Pact

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Champions

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

  • Hustle

    ★★★★½

  • Changes

    ★★★½

  • Le Pupille

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Moonshot

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Better Nate Than Ever

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Tunnel

  • Tall Girl 2

  • Marry Me

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Home Team

    ★★