• South Park: Post Covid

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Finch

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ½

  • The Manor

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★

  • New York Ninja

    ★★★

  • Maid

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Kate

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • Martyrs Lane

    ★★★

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★½

  • Sweet Girl

    ½

  • Superhost

    ★★

  • Aftermath

    ½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Jolt

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Till Death

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★½

  • We Need to Do Something

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Seance

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Why Did You Kill Me?

  • Voyagers

    ★★

  • North Hollywood

    ★★★

  • The Power

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Violet

  • Nobody

    ★★★½

  • Deadly Illusions

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Jakob's Wife

    ★★