• Eternals

    ★★★½

  • A Machine to Live in

    ★★★½

  • Red Notice

  • The Discreet Charm of the Bourgeoisie

    ★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★

  • Collateral

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★½

  • Untold: Breaking Point

    ★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★

  • Calls

    ★★★★★

  • Jolt

    ★½

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★★

  • 7500

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★