Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Reality

    ★★★½

  • Consecration

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Jeanette Lee Vs.

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Devotion

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • Chevalier

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • Emily

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Empire of Light

    ★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★