• Child Bringing Bouquet to Woman

    ★★★★★

  • Woman Throwing Baseball

    ★★★★★

  • L'homme machine

    ★★★★★

  • Human Figure in Motion

    ★★★★★

  • Buffalo Running

    ★★★★★

  • Athlete Swinging a Pick

    ★★★★★

  • The Magic Rosette

    ★★★★★

  • Sallie Gardner at a Gallop

    ★★★★★

  • The Musician Monkey

    ★★★★★

  • Passage of Venus

    ★★★★★

  • Afterlife of the Party

  • Ververoz

  • Buluştuğumuz Yer: Hakikat Bahçeleri

  • Hay Way Zaman

  • Eylül'ün Kadın Yüzleri