Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Saw X

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Nimona

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

  • Star Wars: Visions – Sith

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Bad Behaviour

    ★★★½

  • Cat Person

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Werewolf by Night

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★½

  • Chevalier

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½