Dennis has logged 15 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
John Wick

John Wick

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★
Edit this entry  
25
Clue

Clue

1985
×
★★★★
Edit this entry  
23
Dracula

Dracula

1992
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Dog Soldiers

Dog Soldiers

2002
×
★★★½
Edit this entry  
21
Sleepy Hollow

Sleepy Hollow

1999
×
★★★½
Edit this entry  
19
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Fog

The Fog

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Texas Chainsaw Massacre 2

The Texas Chainsaw Massacre 2

1986
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
The 'Burbs

The 'Burbs

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The King of Comedy

The King of Comedy

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry