Sort by

Den_of_geeks has logged 15 entries for films during April 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Northman

The Northman

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
Read the review Edit this entry  
19
Thor

Thor

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Secret Life of Walter Mitty

The Secret Life of Walter Mitty

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
09
Face/Off

Face/Off

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Crouching Tiger, Hidden Dragon

Crouching Tiger, Hidden Dragon

2000
×
★★★½
Edit this entry  
03
Moonfall

Moonfall

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Morbius

Morbius

2022
×
Read the review Edit this entry