Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Being Mary Tyler Moore

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Bua Phan, Beauty And The Blade

    ★★½

  • The Viewing

    ★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • The Storied Life of A.J. Fikry

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Blonde

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Easter Sunday

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★★

  • As We Hold Hands

    ★★★★

  • Let the Little Light Shine

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Therapy Dogs

    ★★★★

  • Silent World

  • Meal On The Plate

    ★★★

  • Chilly and Milly

    ★★★★

  • Warsha

    ★★★½

  • You’ve Never Been Completely Honest

    ★★★★

  • While Mortals Sleep

    ★★★

  • We Are Here

    ★★★★

  • The Panola Project

    ★★★½

  • Starfuckers

    ★★★★

  • Training Wheels

    ★★★★½

  • Daddy's Girl

    ★★★½

  • Deerwoods Deathtrap

    ★★★★

  • Goodbye Jerome!

    ★★★★★

  • The Hork

    ★★★

  • Work

    ★★★★½

  • The Martha Mitchell Effect

    ★★½

  • F^¢k ’€m R!ght B@¢k

    ★★★★★

  • Kicking the Clouds

    ★★★½

  • Champ

    ★★★★

  • Chrysanthemums

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • West Side Story

    ★★★★

  • El Carrito

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Imperfect

    ★★★★

  • Appendage

    ★★★

  • Eternals

    ★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Dopesick

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Other Tom

  • Makassar Is a City for Football Fans

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½