Sort by

Diogo has logged 22 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
Read the review Edit this entry  
30
F9

F9

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Little Fish

Little Fish

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Infinite

Infinite

2021
×
Read the review Edit this entry  
23
Zola

Zola

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
A Classic Horror Story

A Classic Horror Story

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Pig

Pig

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Vicious Fun

Vicious Fun

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
My First Summer

My First Summer

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Joji

Joji

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
In Fabric

In Fabric

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
The Man with the Answers

The Man with the Answers

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Till Death

Till Death

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Ponyo

Ponyo

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry