Sort by

delaney has logged 13 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Humboldt County

Humboldt County

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Vita & Virginia

Vita & Virginia

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Heat

Heat

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Stepford Wives

The Stepford Wives

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★
Edit this entry  
17
Magnolia

Magnolia

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Whale

The Whale

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Elvis

Elvis

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry