Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★

  • Sharper

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • You People

    ★★

  • Babylon

    ★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Till

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Red Suitcase

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Persuasion

    ★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Le Pupille

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • The Staircase

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • Deep Water

    ★½

  • My Year of Dicks

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • An Irish Goodbye

    ★★★

  • The Dropout

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Stranger at the Gate

    ½

  • The Batman

    ★★★

  • Haulout

    ★★

  • Inventing Anna

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • We Need to Talk About Cosby

    ★★★★

  • Navalny

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Nanny

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★½

  • The Martha Mitchell Effect

    ★★★★