Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • The Witcher: Blood Origin

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Strange World

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • Clerks III

    ★½

  • Groot's Pursuit

    ★½

  • Groot Takes a Bath

    ★½

  • The Little Guy

    ★½

  • Groot's First Steps

    ★½

  • Magnum Opus

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Turning Red

    ★★

  • The Batman

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Terry Bradshaw: Going Deep

    ★★★

  • Navalny

    ★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Turbo Cola

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Attica

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★

  • The Automat

    ★★★½