• Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Morbius

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★½

  • Your Name.

    ★★★

  • Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★½

  • Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance

    ★★½

  • Bee Movie

    ★★★★

  • Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone

    ★★★

  • Click

    ★★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★½

  • Spider-Man

    ★★★★

  • Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

    ★★★★★

  • Neon Genesis Evangelion

    ★★★★★