Sort by
  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • What Is a Woman?

    ½

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

  • Incantation

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ½

  • Come True

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Scoob!

    ★★

  • Capone

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • Fantasy Island

    ★½

  • Gretel & Hansel

    ★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Relic

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Star Wars Collection

    ★★★

  • Cats

    ★★★

  • Black Christmas

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • The Fall

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Beach House

    ★½

  • Tall Girl