Sort by
  • Mean Girls

    ★★½

  • Pokémon Concierge

  • Anyone But You

    ★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • Godzilla Minus One

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • El Conde

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Ferrari

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Dead Ringers

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Afire

    ★★★½

  • Cocaine Bear

  • Reality

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Passages

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Fair Play

    ★★

  • Plane

    ★★½

  • The Dangerous Rise of Andrew Tate

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★