Sort by
  • El Conde

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Inventor

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Robot Dreams

    ★★★

  • Four Daughters

    ★★★★

  • Vincent Must Die

    ★★★

  • Chicken for Linda!

    ★★★★

  • Mars Express

    ★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Tiger Stripes

    ★★★

  • Blix Not Bombs

    ★★★½

  • Boneless

  • Dreamers

    ★★★

  • Ruäch – A Journey Into Yenish Europe

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Cuckoo's Curse

    ★★★

  • Four Souls of Coyote

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Last Sentinel

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Afire

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Disco Boy

    ★★★

  • Orlando, My Political Biography

    ★★★★

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★

  • Perpetrator

    ★★★½

  • White Plastic Sky

    ★★★½

  • Samsara

    ★★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Consecration

    ★★

  • Sekai

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Crows – Nature Is Watching Us

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • 5 Seasons of Revolution

    ★★★

  • This Kind of Hope

    ★★★★

  • Animalia

    ★★★½

  • Bratsch – A village sets a precedent

    ★★★★

  • Play with the Devil – Becoming Zeal & Ardor

    ★★★

  • The Mies van der Rohes

    ★★★

  • Deep Sea

    ★★★★

  • Pipes

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Distance

    ★★½

  • The Curse

    ★★★½

  • The Land Within

    ★★★

  • Apolonia, Apolonia

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • Polish Prayers

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Big Little Women

    ★★★

  • Werner Herzog: Radical Dreamer

    ★★★

  • Golden Years

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Nightwatch

    ★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Let's Do This Differently

    ★½

  • The Goldsmith

    ★★

  • Feed Me

    ★★

  • Black Is Beltza II: Ainhoa

    ★★★

  • A Forgotten Man

    ★★★

  • Mother Superior

    ★★★½

  • Razzennest

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Etilaat Roz

    ★★★★

  • Curse of Crom: The Legend of Halloween

    ★★★★