Sort by

kaitlyn has logged 13 entries for films during February 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
True Romance

True Romance

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Fish Tank

Fish Tank

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Batman Beyond: Return of the Joker

Batman Beyond: Return of the Joker

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Twilight

Twilight

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Perfect Sense

Perfect Sense

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Pee-wee's Big Adventure

Pee-wee's Big Adventure

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Corpse Bride

Corpse Bride

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Moana

Moana

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Love Witch

The Love Witch

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Death Proof

Death Proof

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Frida

Frida

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry