Sort by
  • Kingsglaive: Final Fantasy XV

    ★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • A Bride for Rip Van Winkle

    ★★★★½

  • Sonatine

    ★★★★½

  • The Assassin

    ★★★★½

  • Millennium Mambo

    ★★★½

  • if....

    ★★★★

  • Her

    ★★★★

  • As Tears Go By

    ★★★½

  • Natural Born Killers

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Se7en

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • A Brighter Summer Day

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • The Red Light Bandit

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Dead Poets Society

    ★★