Sort by
  • Gran Turismo

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★★

  • Glitch: The Rise & Fall of HQ Trivia

    ★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Spirited

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Monster High: The Movie

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • The Blackening

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Along for the Ride

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The 355

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Zoey's Extraordinary Christmas

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Finch

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Queenpins

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Swim

    ★★