Sort by
  • Entergalactic

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Welcome to the Club

    ★★½

  • Secret Headquarters

    ★★½

  • Fall

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • We Cry Together

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bubble

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • The Sky Is Everywhere

    ★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Death to 2021

    ★★

  • The King's Man

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★