Sort by
  • Upgraded

  • Family Switch

  • Wonka

  • The Fall of the House of Usher

  • A Little Life

  • The Killer

  • All of Us Strangers

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • The Boogeyman

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Passages

    ★★★★½

  • Past Lives

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

  • A Spy Among Friends

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Talk to Me

  • Lot 36

  • Arctic Monkeys Live at Kings Theatre

  • The Walk-In

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Master Gardener

    ★★

  • Empire of Light

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

  • Nope

  • Bullet Train

  • The Gray Man

    ½

  • Lakelands

    ★★★★

  • Black Bird

  • Spiderhead

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Stranger

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Under the Banner of Heaven

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

  • The Batman

    ★★★

  • Louis Theroux's Forbidden America

  • This Is Going to Hurt

  • Palm Trees and Power Lines

  • Living

    ★★★★★

  • Fresh

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Midnight Mass

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★